Hakkında

Gayrimenkul sektörünün ihtiyaçlarına cevap veren, pazarlama ve satış süreçlerinin operasyonu ve yönetiminde hizmet sunan SATIŞ ÇÖZÜMLERİ bugüne kadar bir çok projenin gelişiminde rol almıştır.

SATIŞ ÇÖZÜMLERİ kurucusu Soner Keleş proje geliştirme, pazarlama ve satış yönetimi konularındaki özgün bakış açısı ve vizyonu ile son 15 yılda 40 yakın markalı gayrimenkul projelerinde 20 bine yakın konut, ofis ve ticari bağımsız bölümün konsept geliştirme, pazarlama ve satışında profesyonel yönetici olarak görev aldı.

Proje konumlandırma, markalama, fizibilite verileri ile pazarı yorumlama, ürün niteliği ve satış - pazarlama stratejilerini belirleme, konut satışı ve pazarlaması konularındaki uzmanlığıyla Türkiye’nin en başarılı marka projelerinde görev alan Keleş’in birçok konsept projenin gelişiminde de imzası bulunmaktadır.

Keleş, gayrimenkul projeleri geliştirme, pazarlama ve satışı alanındaki geniş bilgi birikimine dayanarak, konut projeleri geliştiren sektörde kalıcı ve sürdürülebilir olmak isteyen, doğru yerde, doğru zamanda fark yaratan ve talep gören projelere imza atmak isteyen, geliştirdiği projeleri etkin pazarlama yöntemleri ve doğru satış yönetimi ile müşterilerine sunmak isteyen gayrimenkul ve inşaat firmalarına SATIŞ ÇÖZÜMLERİ ile hizmeti vermektedir.

Soner Keleş; kişisel gelişim, yöneticilik, gayrimenkul satış ve pazarlama, proje geliştirme, değerleme ve finans alanında bir çok eğitim ve seminere katılımcı, konuşmacı ve eğitimci olarak katılmıştır. Gayrimenkul sektöründe yayınlanmış birçok değerlendirme yazısı bulunmaktadır.