Pazarlama

Konut pazarlaması geçmişten farklı olarak her geçen gün daha karmaşık hale gelmektedir. Gayrimenkul sektörü ekonomik koşullara bağlı olarak sürekli değişmekte ve rekabet artmakta; müşteri bilinçlenmekte ve beklentilerinde değişimler olmaktadır.
Satış Çözümleri projenin düşük reklam maliyetleri ile başarılı bir şekilde pazarlanması için güvenilir partnerler ile ve doğru pazarlama stratejilerini oluşturur.

Dijital Pazarlama Yönetimi

Gelişen teknoloji, çoğalan mobil cihazlar ve sosyal medya kullanımının artması yaşam şeklimizi değiştirdiği gibi satın alma alışkanlıklarımızı da tümüyle etkiledi. Günümüzde potansiyel müşterilere ulaşmak için internet reklamcılığının artması ve konut alıcıların da araştırma ve bilgi alma kaynağı olarak web sitelerini kullanması dijital pazarlamanın önemini arttırmıştır. Satış Çözümleri tecrübeli ve güvenilir dijital reklam ajansı tespitinde süreci organize eder ve geliştirici firmanın yanında yer alır. Dijital reklam ve pazarlama planlarının hazırlanması • Dijital reklam bütçesinin yönetilmesi • Dijital reklam performansının ölçülmesi vb. tüm konularda dijital reklam ajansı ile birlikte stratejileri belirler.