Pazarlama

Konut pazarlaması geçmişten farklı olarak her geçen gün daha karmaşık hale gelmektedir. Gayrimenkul sektörü ekonomik koşullara bağlı olarak sürekli değişmekte ve rekabet artmakta; müşteri bilinçlenmekte ve beklentilerinde değişimler olmaktadır.
Satış Çözümleri projenin düşük reklam maliyetleri ile başarılı bir şekilde pazarlanması için güvenilir partnerler ile ve doğru pazarlama stratejilerini oluşturur.

Satış Ofisi ve Örnek Daire

Konut satışında proje sunumların yapıldığı ve müşterilerin satın alma kararını verdiği yer satış ofisleridir. Başarılı bir satış ofisi hem firmanın kurumsal yapısını hem de projenin ruhunu yansıtır. Satış Çözümleri proje konseptine uygun tasarım, müşteri ve satış ekibi ihtiyaçlarını karşılayacak kullanım alanlarına sahip bir satış ofisi için öneri çalışmalarını geliştirici firmaya sunar.
Projede yer alan konutlarda kullanılacak olan malzeme kalitesi yapılan örnek daireler ile müşterilere gösterilir. Satış Çözümleri örnek daire için en uygun konut tipinin seçilmesi için öneri getirir. Proje mahal listesine uygun olarak müşteriyi etkileyebilecek tefriş ve dizayn çalışmalarında örnek dairede dikkat edilmesi gereken noktaları geliştirici firma ile paylaşır.