Pazarlama

Konut pazarlaması geçmişten farklı olarak her geçen gün daha karmaşık hale gelmektedir. Gayrimenkul sektörü ekonomik koşullara bağlı olarak sürekli değişmekte ve rekabet artmakta; müşteri bilinçlenmekte ve beklentilerinde değişimler olmaktadır.
Satış Çözümleri projenin düşük reklam maliyetleri ile başarılı bir şekilde pazarlanması için güvenilir partnerler ile ve doğru pazarlama stratejilerini oluşturur.

Web Sitesi

Proje tanıtımları satış ofislerinden önce web sitelerinde başlar. Gayrimenkul tüketicileri satış ofislerine gelmeden önce ilk araştırmayı projenin ve firmanın web sitesini inceleyerek yapar. Satış Çözümleri web sitesinin proje konseptine uygun olarak tasarlanmasında, içeriklerinin oluşturulmasında ve performansının ölçülebilir bir alt yapı ile hazırlanmasında dijital ajans ile hareket eder ve etkili bir web sitesi oluşturulmasını sağlar. Satış Çözümleri hem hizmet verdiği inşaat projesinin, hem de üretici firmanın web sitelerinin sürekli güncel kalması için gerekli tüm çalışmaları organize eder.