Pazarlama

Konut pazarlaması geçmişten farklı olarak her geçen gün daha karmaşık hale gelmektedir. Gayrimenkul sektörü ekonomik koşullara bağlı olarak sürekli değişmekte ve rekabet artmakta; müşteri bilinçlenmekte ve beklentilerinde değişimler olmaktadır.
Satış Çözümleri projenin düşük reklam maliyetleri ile başarılı bir şekilde pazarlanması için güvenilir partnerler ile ve doğru pazarlama stratejilerini oluşturur.

Yeni Müşteri Oluşturma Kanalları

Rakiplerle aynı sadece konvansiyonel pazarlama faaliyetleri yaparak farklı sonuçlar beklemek doğru olmaz. Rekabetin yoğun yaşandığı gayrimenkul sektöründe müşteri bulmak artık eskisinden daha da zor. Satış Çözümleri yeni müşteri oluşturma kanalları konusundaki deneyimi ile sektörde ilkleri hayata geçiren uygulamalarda yer almıştır. Web tabanlı toplanan formlar, kurumsal tanıtım faaliyetleri ve proje web siteleri içerisine kurulan online chat sistemleri ile sektörde potansiyel müşterilere ulaşmak için yenilikler getirmiştir. Satış Çözümleri satış ofislerinde sadece yüz yüze müşteri kaynağı oluşturan pazarlama çözümleri yerine satış ekiplerinin müşteriler ile temasa geçme yöntemlerini arttırmıştır. Satış ekipleri yüz yüze müşteri görüşmeleri dışında geriye kalan vakitlerinde form üzerinden ve web sayfasını ziyaret eden diğer tüm müşteriler ede ulaşabilmektedir.